Predchádzajúca fotografia Zatvor okno Ukáž náhodné foto...  Nasledujúca fotografia     
 
Zákaz konzumácie alkoholu - Adelaide.
( Zobrazené celkom 5422 krát )

Zákaz konzumácie alkoholu - Adelaide.

"Verejný oznam na námestí v Adelaide, časť Glenelg: "Alkohol môžete požívať, len ak zaplatíte pokutu 165,- AUD." Asi dve hodiny po cvaku pri tomto foto naše baby Žaneta & Katarína bojkotovali spoločné znášanie nákladov za stravu, pretože sme ako chalani jedli podstatne viac, než oni. Konkrétnym problémom bol už obligatórne XĽuboš, ktorý jedol v priemere až 3-4x viac než Žaneta. Takže od Adelaide sa každý staral o stravu sám. V konečnom dôsledku to znamenalo menej starostí pre baby, o niečo viac pre mňa, odbúranie dosť častého zdroja nedorozumení a niekedy výrazné časové straty, keď sme každé ráno museli čakať jeden na druhého, kým si každý uvarí, čo mu bolo po chuti... Nevedeli sme sa akosi zhodnúť..."Kliknite pre zobrazenie podobných fotografií...

S Arty na stoličkách v noci pred odchodom na cesty okolo Austrálie. Spiaci koala vo vetvách. Najkrajší záber z austrálskej prírody - púšť pred Cober Pedy, južná Austrália. Prvý deň tripu - Floriáda v Canberre.
Na prechádzke okolo Churchillovho ostrova. Rozlúčka s Ivanom pred Port Augusta, Južná Austrália,  benzínka. Spoločné foto pri Dvanástich apoštoloch, Veľká oceánska cesta, Južná Austrália. Barrow Creek Hotel - uprostred púšte, Severné Teritórium.
Maketa starého Parlamentu v Canberre - výstava Floriáda. Vrtuľové vodné čerpadlo v púšti - Threeways. Churchil Island pod Melbourne. Čo to stvárajú Katka & Žaneta?
Chodník vedúci ku pláži - kdesi pri Veľkej oceánskej ceste za Melbourne. Kráľovský kaňon - centrum púšte. Lady B - so Žanetou na prednom nárazníku. Pohľad na interiér Lady B.


Start | Sydney | Cesta okolo Australie | Australia prakticky | Singapúr | Fotogaléria | Linky | Synet.sk