Predchádzajúca fotografia Zatvor okno Ukáž náhodné foto...  Nasledujúca fotografia     
 
Rozlúčka s Ivanom pred Port Augusta, Južná Austrália, benzínka.
( Zobrazené celkom 7405 krát )

Rozlúčka s Ivanom pred Port Augusta, Južná Austrália,  benzínka.

Tak, tu sa Ivan s nami lúčil. Podľa pôvodného plánu mal s nami ísť po Port Augusta a odtiaľ zamýšľal chytiť stopa kamiónom do Perthu. Toto je posledné foto pred rozlúčením sa s ním na benzínke pred Port Augusta, Južná Austrália, poobede asi o 15,00h, mali sme pred sebou ešte 150 km a museli sme sa poponáhľať. Ja s holkami sme mali namierené do Flinders Ranges, potom návrat späť do Port Augusta, prespatie v campe, kde sme vedeli ako na to zadarmo a o potom priamo do žeravej púšte... To sme ešte nevedeli, ako sa osud zahrá s Ivanom a že 10 minút môže zmeniť osud človeka. A nedostatok lubrikantov tiež...Kliknite pre zobrazenie podobných fotografií...

Spiaci koala vo vetvách. Najkrajší záber z austrálskej prírody - púšť pred Cober Pedy, južná Austrália. Prvý deň tripu - Floriáda v Canberre. Na prechádzke okolo Churchillovho ostrova.
Spoločné foto pri Dvanástich apoštoloch, Veľká oceánska cesta, Južná Austrália. Barrow Creek Hotel - uprostred púšte, Severné Teritórium. Maketa starého Parlamentu v Canberre - výstava Floriáda. Vrtuľové vodné čerpadlo v púšti - Threeways.
Churchil Island pod Melbourne. Čo to stvárajú Katka & Žaneta? Chodník vedúci ku pláži - kdesi pri Veľkej oceánskej ceste za Melbourne. Kráľovský kaňon - centrum púšte.
Lady B - so Žanetou na prednom nárazníku. Pohľad na interiér Lady B. Top-less auto z Magnetického ostrova. Olgas v lúčoch zapadajúceho slnka.


Start | Sydney | Cesta okolo Australie | Australia prakticky | Singapúr | Fotogaléria | Linky | Synet.sk