Predchádzajúca fotografia Zatvor okno Ukáž náhodné foto...  Nasledujúca fotografia     
 
Spoločné foto pri Dvanástich apoštoloch, Veľká oceánska cesta, Južná Austrália.
( Zobrazené celkom 7548 krát )

Spoločné foto pri Dvanástich apoštoloch, Veľká oceánska cesta, Južná Austrália.

Aj keď na foto vyzeráme ako veselá partia, v skutočnosti sme prežívali jednu z viacerých teamových kríz po tom, čo som dievčatám v Melbourne naznačil, že by sa mohli viac pričiniť ku spoločnému dobru. Nevedeli to zobrať racionálne, len emocionálne, možno preto, že som to povedal neobalene a možno dosť netaktne - faktom bolo, že na tejto foto pri Dvanástich apoštoloch, sme už druhý deň v teamovej kríze a naozaj sa mnoho spolu nebavíme. Bola to škoda, pretože Veľká oceánska cesta tiahnúca sa viac ako 150 km popri južnom pobreží pod Melbourne je plná nádherných prírodných úkazov a zaujímavostí, spomienku na ktoré človeku po čase kalí spomienka na to, že nie všetko vtedy klapalo, ako by mohlo.Kliknite pre zobrazenie podobných fotografií...

S Arty na stoličkách v noci pred odchodom na cesty okolo Austrálie. Spiaci koala vo vetvách. Najkrajší záber z austrálskej prírody - púšť pred Cober Pedy, južná Austrália. Prvý deň tripu - Floriáda v Canberre.
Na prechádzke okolo Churchillovho ostrova. Rozlúčka s Ivanom pred Port Augusta, Južná Austrália,  benzínka. Maketa starého Parlamentu v Canberre - výstava Floriáda. Churchil Island pod Melbourne.
Čo to stvárajú Katka & Žaneta? Chodník vedúci ku pláži - kdesi pri Veľkej oceánskej ceste za Melbourne. Kráľovský kaňon - centrum púšte. Lady B - so Žanetou na prednom nárazníku.
Pohľad na interiér Lady B. Olgas v lúčoch zapadajúceho slnka. Olgas v lúčoch zapadajúceho slnka. Olgas v lúčoch zapadajúceho slnka.


Start | Sydney | Cesta okolo Australie | Australia prakticky | Singapúr | Fotogaléria | Linky | Synet.sk